Daikin Perfera sieninis oras oras šilumos siurblys OH5 4.0/4.0 kW FTXTM40A, RXTM40A
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Galingumas | 4.0 kW |
| Patalpoms iki m² | 50, 60 |
| Šilumos siurbliai | Oras oras |
| Garantija | 3 metai |
Pasiteirauti apie prekę
Kategorija: Šilumos siurbliai
Aprašymas
Daikin Perfera oras-oras šilumos siurblys
Patrauklus vidinis sieninis įrenginys ir tobula patalpų oro kokybė
| – Garantuotas veikimas ir šildymo galia iki -30°C | |||
| – Maksimali šildymo galia iki 8.8kW (40 modelis) | |||
| – Šildymo galia prie -25°C 4.05kW (40 modelis) | |||
| – Efektyvus veikimas: SCOP iki 5.50 (40 modelis) / A+++ |
- Prieiga prie įvairių klimato valdymo funkcijų
- Kurkite įvairius tvarkaraščius ir darbo režimus
- Stebėkite energijos sunaudojimą
Techniniai duomenys
| Modelis | Vidinis blokas | FTXTM30A | FTXTM40A | |
| Šildymo galia | Min./nom./maks. | kW | 0.8/3.2/7.4 | 0.9/4.0/8.8 |
| Maksimali šildymo galia prie -15°C | kW | 4.8 | 5.4 | |
| Maksimali šildymo galia prie -20°C | kW | 4.4 | 4.7 | |
| Maksimali šildymo galia prie -25°C | kW | 3.6 | 4.05 | |