Midea M-Thermal Arctic 10 kW šilumos siurblys be talpos MHA-V10W/D2N8-B2, HB-A100/CGN8-B2
| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Galingumas | 10 kW |
| Garantija | 3 metai |
| Prated, kW | 7,7 |
| Šilumos siurbliai | Oras vanduo |
| Oras vanduo | Split |
| Talpos | Be talpos |
| Šilumos siurbliai | Midea šilumos siurbliai |
Pasiteirauti apie prekę
Kategorija: Šilumos siurbliai
Aprašymas
Midea M-Thermal Arctic
- Energijos vartojimo efektyvumo klasė A+++
- Naujas išorinio ir vidinio blokų dizainas
- Dviejų rotorių Mitsubishi Electric inverterinis kompresorius
- Integruotas 3 pakopų pagalbinis el. tenas (3+6kW)
- Pastovi vandens temperatūra pagerina komforto lygį
- Garantuotas veikimas iki -25°C lauko oro temperatūros
- Ypač tylus veikimas, garso slėgio lygis nuo 44 dB(A)
- Multifunkcinis valdymo pultas ir galimybė valdyti internetu
- Dezinfekcijos funkcija
- Lauko oro temperatūros kreivės
- Stilingas ir šiuolaikiškas dizainas
Universalus sprendimas: šildymas, vėsinimas ir karštas vanduo vienoje sistemoje
Sumažinkite savo išlaidas šildymui
Aukščiausia energijos efektyvumo klasė A+++
Išorinio bloko šilumokaitis
9.5 mm vidinio skersmens varinis vamzdelis optimizuoja šilumos mainus. Išorinio bloko šilumokaitis padengtas hidrofilinės folijos sluoksniu – tai palengvina kondensato vandens nutekėjimą, padidina atsparumą korozijai ir prailgina įrenginio tarnavimo laiką.
Pastovios srovės ventiliatoriaus variklis
Hidraulinio modulio komponentai
Vidiniame šilumos siurblio bloke sumontuotas Wilo DC vandens cirkuliacinis siurblys ir Alfa Laval šilumokaitis su integruotu pakopiniu 9kW elektriniu tenu.
Inverterinis kompresorius
Didelės galios inverterinio tipo kompresorius
Esant žemai temperatūrai kompresoriaus darbo greitis padidėja – taip padidinama šilumos galia.
Integruotas WiFi modulis ir įrenginio valdymas išmaniajame telefone
Išmaniojo tinklo funkcija
Ypač tylus: garso slėgio lygis nuo 44 dB(A)
Midea M-Thermal Arctic šilumos siurblių oras-vanduo techniniai duomenys (be talpos)
| Išorinis blokas | MHA-V4W/D2N8-B2 | MHA-V6W/D2N8-B2 | MHA-V8W/D2N8-B2 | MHA-V10W/D2N8-B2 | |||
| Šildymas | A7/W35 | kW | 4.25 | 6.20 | 8.30 | 10.00 | |
| Vėsinimas | A35/W18 | kW | 4.50 | 6.55 | 8.40 | 10.00 | |
| COP | W/W | 5.20 | 5.00 | 5.20 | 5.00 | ||
| SCOP (vidutinis klimatas, A7/W35) | W/W | 4.85 | 4.95 | 5.22 | 5.20 | ||
| EER | W/W | 5.55 | 4.90 | 5.05 | 4.80 | ||
| Energijos klasė šildyme | A+++ | ||||||
| Matmenys | WxHxD | mm | 1008×712×426 | 1118×865×523 | |||
| Svoris | kg | 58 | 75 | ||||
| Darbinė lauko temperatūra | Vėsinimas | Min.-Maks. | °C | -5 ~ 43 | |||
| Šildymas | Min.-Maks. | °C | -25 ~ 35 | ||||
| Boileris | Min.-Maks. | °C | -25 ~ 43 | ||||
| Freonas | R32 | ||||||
| Užpildyto freono kiekis | kg (m) | 1.5 (iki 15m) | 1.65 (iki 15m) | ||||
| Papildomas freono kiekis | gr/m | 20 | 38 | ||||
| Vamzdžio ilgis, min./maks. | m | 2 / 30 | |||||
| Maksimalus aukščio perkrytis | m | 20 | |||||
| Vamzdžių skersmuo | mm | 6,35 + 15,9 | 9,52 + 15,9 | ||||
| coliai | 1/4 + 5/8 | 3/8 + 5/8 | |||||
| Garso slėgis 1m atstumu | Išorinio bloko | dB(A) | 44 | 45 | 46 | 49 | |
| Elektros maitinimas | Įtampa | 230V/1f/50Hz | |||||
| Maitinimo kabelis | mm2 | 3×2,5 | |||||
| Komunikacinis kabelis | mm2 | 3×0,75 (ekranuotas) | |||||
| Automatinis jungiklis (rekomend.) | A | 25 | |||||
| Matmenys | WxHxD | mm | 420×790×270 | ||||
| Svoris | Kg | 37 | |||||
| Elektrinis tenas (3 pakopos) | kW | 9 (3+6) | |||||
| Elektros maitinimas (vidinis) | 380V/3f/50Hz | ||||||