Samsung CEBU S2 sieninis oro kondicionierius 2.0/2.2 kW AR50F07C1AHXEU, AR50F07C1AHNEU
„Find your flow”. Susikurkite tobulą namų aplinką su Samsung įrenginiais
| Oro kondicionieriaus tipas | Split |
|---|---|
| Gamintojas | Samsung |
| Galingumas | 2 kW |
| Patalpoms iki m² | 25 |
| Garantija | 3 metai |
| Oro kondicionieriai | Samsung oro kondicionieriai |
Pasiteirauti apie prekę
Kategorija: Oro kondicionieriai
Aprašymas
Samsung Cebu S2 oro kondicionierius
„AI Auto Comfort“
Didelė galia kompaktiškoje konstrukcijoje
Išmanus valdymas
Paprastas filtrų valymas
„SolarCell“ nuotolinis valdymo pultelis
Techninė specifikacija
| Lauko įrenginys | AR50F07C1AHXEU | |||
| Vidaus įrenginys | AR50F07C1AHNEU | |||
| Sistemos parametrai | Šaldymo galia | kW | 2 | |
| Šildymo galia | kW | 2.2 | ||
| EER | W/W | 4.35 | ||
| SEER | W/W | 7.6 A++ | ||
| COP | W/W | 4.68 | ||
| SCOP | W/W | 4.2 A+ | ||
| Lauko įrenginys | Darbinės termperatūros | Vėsinimas | °C | -10-46 |
| Šildymas | °C | -15-24 | ||
| Matmenys (plotis x aukštis x gylis) | mm | 710x540x220 | ||
| Svoris | kg | 24 | ||
| Vamzdžių jungtys | Skystis + dujos | coliai | 1/4” + 3/8” | |
| Vamzdynų ilgiai | min/max | m | 3/15 | |
| Aukščių skirtumas | max | m | 8 | |
| Freonas | R32 | |||
| Freono kiekis | Užpildytas | kg | 0.7 (7.5m) | |
| Papildomas | gr/m | 10 | ||
| Garso slėgis | dB(A) | 45 | ||
| Elektrinė galia | Šaldymas | W | 460 | |
| Šildymas | W | 470 | ||
| Elektros maitinimas | ɸ, V, Hz | 1ɸ, 220-240V, 50Hz | ||
| Rekomenduojamas maitinimo kabelis | mm² | 3 x 2.5 | ||
| Rekomenduojamas automatinis jungiklis | A | C16 | ||
| Vidaus įrenginys | Oro srautas | m³/h | 600 | |
| Garso slėgis (aukštas/ žemas) | dB(A) | 37/19 | ||
| Matmenys (plotis x aukštis x gylis) | mm | 820 x 299 x215 | ||
| Svoris | kg | 9.1 | ||
| Elektros maitinimas (vidinis bl.) | ɸ, V, Hz | 1ɸ, 220-240V, 50Hz | ||